Wiadomości

Podsumowanie statystyczne drugiego zespołu

Rundę jesienną mają już za sobą zawodnicy występującego w grupie III piłkarskiej A klasy ŁKS II PWSIiP Łomża.

W rozegranych 11 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem zwycięstw i trzy remisy. Zimę podopieczni trenera Alberta Rydzewskiego spędzą na pozycji lidera rozgrywek, wyprzedzając drugi w tabeli Hetman Tykocin o dwa punkty. Wicelider ma jednak do rozegrania na wiosnę 2022 roku jedno zaległe spotkanie z jesieni.

Drugi zespół Łomżyńskiego Klubu Sportowego funkcjonuje dzięki współpracy: Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży, MŁKS Łomża oraz ŁKS Łomża.

Wyniki naszej drugiej drużyny w rundzie jesiennej przedstawiają się następująco:

Korona Dobrzyniewo Duże – ŁKS II PWSIiP Łomża 1:1
ŁKS II – Piłkawka Białystok 6:0
Narew Choroszcz – ŁKS II 1:1
Magnat Juchnnowiec Kościelny – ŁKS II 1:4
ŁKS II – Hetman Tykocin 4:0
KS II Wasilków – ŁKS II 0:4
ŁKS II – Supraślanka Supraśl 5:1
Włókniarz Białystok – ŁKS II 0:3
ŁKS II – Turośnianka Turośń Kościelna 2:1
KS Sokoły – ŁKS II 2:3
ŁKS II – KOS Rutki 2:2

Statystyki indywidualne

Rozegrane mecze (łącznie w rundzie jesiennej na boiskach A-klasy pojawiło się 36 zawodników):

1. Julian Wrotniak, Mateusz Kosowski, Dominik Wailewski, Marek Nowakowski – 9 spotkań
2. Olaf Łukasik, Jakub Szerszniew, Kacper Skrodzki, Kacper Kostyk – 8 spotkań
3. Aleksander Gietek, Kacper Konopka, Dawid Drozdowski, Mariusz Sulej, Adrian Skorupski, Jakub Ruchała, Tomasz Brzozowski – 7 spotkań
4. Maksymilian Ostrowski, Aleksander Drewnowski, Oliwier Świderski – 6 spotkań
5. Ivan Timashkov, Łukasz Kordal, Bartłomiej Sutkowski, Krystian Zięba – 5 spotkań
6. Przemysław Żebrowski, Hubert Grabowski, Mateusz Koc – 4 spotkania
7. Radosław Borawski, Mateusz Zalewski – 3 spotkania
8. Patryk Sokołowski, Jakub Choinka, Wiktor Korotkiewicz – 2 spotkania
9. Kacper Kalinowski, Mateusz Bartnikowski, Jakub Abramowicz, Łukasz Korzeniecki, Sebastian Kadłubowski, Filip Cudakiewicz – 1 spotkanie

Minuty na boisku:

1. Dominik Wasilewski – 675 minut
2. Mateusz Kosowski – 655 minut
3. Marek Nowakowski – 611 minut
4. Adrian Skorupski – 585 minut
5. Dawid Drozdowski – 540 minut
6. Tomasz Brzozowski – 533 minuty
7. Aleksander Gietek – 525 minut
8. Olaf Łukasik – 523 minuty
9. Julian Wrotniak – 514 minut
10. Mariusz Sulej – 493 minuty
11. Jakub Szerszniew – 420 minut
12. Ivan Timashkov – 405 minut
13. Kacper Skrodzki – 382 minuty
14. Łukasz Kordal – 350 minut
15. Kacper Kostyk – 327 minut
16. Jakub Ruchała – 317 minut
17. Oliwier Świderski – 292 minuty
18. Krystian Zięba – 285 minut
19. Aleksander Drewnowski – 276 minut
20. Mateusz Koc – 260 minut
21. Maksymilian Ostrowski – 250 minut
22. Bartłomiej Sutkowski – 230 minut
23. Hubert Grabowski – 225 minut
24. Przemysław Żebrowski – 195 minut
25. Kacper Konopka – 170 minut
26. Radosław Borawski – 145 minut
27. Jakub Choinka – 144 minuty
28. Wiktor Korotkiewicz – 135 minut
29. Mateusz Zalewski – 125 minut
30. Patryk Sokołowski – 105 minut
31. Sebastian Kadłubowski – 90 minut
32. Łukasz Korzeniecki, Kacper Kalinowski – 45 minut
34. Jakub Abramowicz – 15 minut
35. Mateusz Bartnikowski – 10 minut
36. Filip Cudakiewicz – 6 minut

Bramki:

1. Marek Nowakowski – 8
2. Julian Wrotniak – 5
3. Jakub Szerszniew – 4
4. Kacper Skrodzki – 3
5. Tomasz Brzozowski, Łukasz Kordal, Oliwier Świderski, Aleksander Drewnowski – 2
6. Mateusz Zalewski, Mariusz Sulej, Dominik Wasilewski, Mateusz Koc, Olaf Łukasik, Wiktor Korotkiewicz – 1
7. bramka samobójcza – 1

żółte kartki:

1. Mariusz Sulej – 3
2. Tomasz Brzozowski, Dominik Wasilewski, Olaf Łukasik, Kacper Skrodzki – 2
3. Dawid Drozdowski, Ivan Timashkov, Patryk Sokołowski, Przemysław Żebrowski, Mateusz Zalewski, Bartłomiej Sutkowski, Sebastian Kadłubowski, Mateusz Koc, Marek Nowakowski – 1

czerwone kartki:

1. Julian Wrotniak, Oliwier Świderski – 1 (bezpośrednie)
2. Olał Łukasik – 1 (za dwie żółte)

źródło: Łączy Nas Piłka