2:1 z Olimpią Olsztynek!

W spotkaniu 5. kolejki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej ŁKS 1926 Łomża pokonał Olimpię Olsztynek 2:1 (0:1) i z dorobkiem 10 punktów awansował na 5. pozycję w ligowej tabeli. Bramki zdobywali, dla gości Mateusz Różewicz w 25 minucie spotkania, a dla ŁKS-u trafiali Albert Rydzewski w 68 i Rafał Maćkowski w 80 minucie spotkania.

ŁKS zagrał w składzie: Wienczatek – Kamienowski (57′ Kamiński, 65′ Brutkowski), Kacprzyk, Melao, Malinowski, Maćkowski, Gałązka, Świderski (85′ Brzozowski), Rydzewski, Sadowski, Zaniewski (46′ Olesiński).

Po 5 rozegranych spotkaniach mamy na koncie 10 punktów, 9 zdobytych bramek i 7 straconych. W ramach ciekawostki prezentujemy dorobek punktowy z poprzedniego sezonu z Naszymi dotychczasowymi rywalami:

ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków 1:1, 0:1;

ŁKS 1926 Łomża – MKS Korsze 0:1, 0:7;

ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda 0:2, 2:3;

ŁKS 1926 Łomża – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3, 0:4;

ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Olsztynek 2:2, 1:2.

Bilans: 10 spotkań, 2 remisy, 8 porażek. Bramki: 6:23.

Jak widać gołym okiem oprócz progresu w grze widoczny jest też postęp jeśli chodzi o zdobycz punktową. Pozostaje mieć nadzieje, że obecna forma i regularność w zdobywaniu punktów pozostanie na równie wysokim poziomie już do końca sezonu. Kolejna okazja do poprawienia dorobku punktowego już w sobotę w spotkaniu wyjazdowym z MKS-em Ełk.

Relacja ze spotkania z Olimpią Olsztynek wraz z materiałem wideo pod poniższym linkiem: