Remis w Warszawie z Polonią

W kolejnym spotkaniu sparingowym ŁKS Łomża zremisował z II – ligową Polonią Warszawa 1:1.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 27. minucie z rzutu karnego Rafał Maćkowski. Wyrównał w 60. minucie Karol Worach.

Składy wyjściowe – Polonia: zawodnik testowany – Wojdyga, Worach, Kokot, Małek, Zapaśnik, Nakrošius, Wierzbowski, Kosiorowski, Pieczara, Wiśniewski.

ŁKS: Wienczatek (46’Lipiec) – Gałązka, Melao, Wasiulewski, Kamienowski – Olesiński (46’Grabowski), zawodnik testowany (46’Brzozowski), Baranowski (60’Kacprzyk), Maćkowski – Tarnowski (46’zawodnik testowany), Drażba.

Następnym przeciwnikiem ŁKS-u będzie inny drugoligowiec – Legionovia Legionowo. Mecz zostanie rozegrany na boisku rywala w sobotę, 18 lutego.