Terminarz IV ligi

Kolejka 1 – 10-11.08.2019
KS Michałowo Biebrza Goniądz  28.08.2019 godz.17:00
Sokół 1946 Sokółka Cresovia Siemiatycze  11.08.2019 godz.17:00
Krypnianka Krypno Dąb Dąbrowa Białostocka  04.09.2019 godz.17:00
Sparta Augustów Hetman Białystok  10.08.2019 godz.11:00
Sparta 1951 Szepietowo Jagiellonia SSA Białystok II  11.08.2019 godz.17:00
Warmia Grajewo Tur Bielsk Podlaski  10.08.2019 godz.17:00
Promień Mońki Wissa Szczuczyn  11.08.2019 godz.17:00
MOSP Białystok ŁKS 1926 Łomża  10.08.2019 godz. 12:00
Kolejka 2 – 17-18.08.2019
Biebrza Goniądz ŁKS 1926 Łomża  18.08.2019 godz. 17:00
Wissa Szczuczyn MOSP Białystok  16.08.2019 godz. 18:00
Tur Bielsk Podlaski Promień Mońki  18.08.2019 godz. 17:00
Jagiellonia SSA Białystok II Warmia Grajewo  18.08.2019 godz. 12:00
Hetman Białystok Sparta 1951 Szepietowo  18.08.2019 godz. 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka Sparta Augustów  18.08.2019 godz. 16:00
Cresovia Siemiatycze Krypnianka Krypno  17.08.2019 godz. 17:00
KS Michałowo Sokół 1946 Sokółka  17.08.2019 godz. 15:00
Kolejka 3 – 24-25.08.2019
Sokół 1946 Sokółka Biebrza Goniądz  25.08.2019 godz. 17:00
Krypnianka Krypno KS Michałowo  24.08.2019 godz. 18:00
Sparta Augustów Cresovia Siemiatycze  24.08.2019 godz. 15:00
Sparta 1951 Szepietowo Dąb Dąbrowa Białostocka  25.08.2019 godz. 17:00
Warmia Grajewo Hetman Białystok  24.08.2019 godz. 16:00
Promień Mońki Jagiellonia SSA Białystok II  24.08.2019 godz. 13:30
MOSP Białystok Tur Bielsk Podlaski  25.08.2019 godz. 17:00
ŁKS 1926 Łomża Wissa Szczuczyn  25.08.2019 godz. 17:30
Kolejka 4 – 31.08-01.09.2019
Biebrza Goniądz Wissa Szczuczyn  01.09.2019 godz. 16:00
Tur Bielsk Podlaski ŁKS 1926 Łomża  31.08.2019 godz. 17:00
Jagiellonia SSA Białystok II MOSP Białystok  31.08.2019 godz. 17:00
Hetman Białystok Promień Mońki  31.08.2019 godz. 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka Warmia Grajewo  01.09.2019 godz. 16:00
Cresovia Siemiatycze Sparta 1951 Szepietowo  31.08.2019 godz. 17:00
KS Michałowo Sparta Augustów  01.09.2019 godz. 16:00
Sokół 1946 Sokółka Krypnianka Krypno  01.09.2019 godz. 17:00
Kolejka 5 – 7-8.09.2019
Krypnianka Krypno Biebrza Goniądz  07.09.2019 godz. 16:00
Sparta Augustów Sokół 1946 Sokółka  07.09.2019 godz. 11:00
Sparta 1951 Szepietowo KS Michałowo  08.09.2019 godz. 16:00
Warmia Grajewo Cresovia Siemiatycze  07.09.2019 godz. 16:00
Promień Mońki Dąb Dąbrowa Białostocka  07.09.2019 godz. 16:00
MOSP Białystok Hetman Białystok  07.09.2019 godz. 12:00
ŁKS 1926 Łomża Jagiellonia SSA Białystok II  07.09.2019 godz. 16:00
Wissa Szczuczyn Tur Bielsk Podlaski  08.09.2019 godz. 17:00
Kolejka 6 – 14-15.09.2019
Biebrza Goniądz Tur Bielsk Podlaski  15.09.2019 godz. 16:00
Jagiellonia SSA Białystok II Wissa Szczuczyn  14.09.2019 godz. 17:00
ŁKS 1926 Łomża Hetman Białystok  14.09.2019 godz. 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka MOSP Białystok  15.09.2019 godz. 16:00
Cresovia Siemiatycze Promień Mońki  15.09.2019 godz. 14:00
KS Michałowo Warmia Grajewo  15.09.2019 godz. 16:00
Sokół 1946 Sokółka Sparta 1951 Szepietowo  15.09.2019 godz. 16:00
Krypnianka Krypno Sparta Augustów  14.09.2019 godz. 16:00
Kolejka 7 –  21-22.09.2019
 Sparta Augustów  Biebrza Goniądz  21.09.2019 godz. 15:00
 Sparta 1951 Szepietowo  Krypnianka Krypno  22.09.2019 godz. 16:00
 Warmia Grajewo  Sokół 1946 Sokółka  21.09.2019 godz. 15:00
 Promień Mońki  KS Michałowo  21.09.2019 godz. 16:00
 MOSP Białystok  Cresovia Siemiatycze  21.09.2019 godz. 16:00
 ŁKS 1926 Łomża  Dąb Dąbrowa Białostocka  22.09.2019 godz. 16:00
 Wissa Szczuczyn  Hetman Białystok  21.09.2019 godz. 16:00
 Tur Bielsk Podlaski  Jagiellonia SSA Białystok II  21.09.2019 godz. 16:00
Kolejka 8 – 28-29.09.2019
 Biebrza Goniądz  Jagiellonia SSA Białystok II  29.09.2019 godz. 16:00
 Hetman Białystok  Tur Bielsk Podlaski  28.09.2019 godz. 18:30
 Dąb Dąbrowa Białostocka  Wissa Szczuczyn  29.09.2019 godz. 16:00
 Cresovia Siemiatycze  ŁKS 1926 Łomża  29.09.2019 godz. 14:00
 KS Michałowo  MOSP Białystok  29.09.2019 godz. 15:00
 Sokół 1946 Sokółka  Promień Mońki  29.09.2019 godz. 15:00
 Krypnianka Krypno  Warmia Grajewo  29.09.2019 godz. 16:00
 Sparta Augustów  Sparta 1951 Szepietowo  28.09.2019 godz. 15:00
Kolejka  – 9  – 05-06.10.2019
 Sparta 1951 Szepietowo  Biebrza Goniądz  06.10.2019 godz. 16:00
 Warmia Grajewo  Sparta Augustów  05.10.2019 godz. 15:00
 Promień Mońki  Krypnianka Krypno  05.10.2019 godz. 15:00
 MOSP Białystok  Sokół 1946 Sokółka  05.10.2019 godz. 12:00
 ŁKS 1926 Łomża  KS Michałowo  05.10.2019 godz. 15:00
 Wissa Szczuczyn  Cresovia Siemiatycze  06.10.2019 godz. 13:00
 Tur Bielsk Podlaski  Dąb Dąbrowa Białostocka  05.10.2019 godz. 16:00
 Jagiellonia SSA Białystok II  Hetman Białystok  05.10.2019 godz. 15:00
Kolejka 10 – 12-13.10.2019
 Biebrza Goniądz  Hetman Białystok  13.10.2019 godz. 15:00
 Dąb Dąbrowa Białostocka  Jagiellonia SSA Białystok II  13.10.2019 godz. 15:00
 Cresovia Siemiatycze  Tur Bielsk Podlaski  12.10.2019 godz. 15:00
 KS Michałowo  Wissa Szczuczyn  13.10.2019 godz. 15:00
 Sokół 1946 Sokółka  ŁKS 1926 Łomża  13.10.2019 godz. 15:00
 Krypnianka Krypno  MOSP Białystok  12.10.2019 godz. 15:00
 Sparta Augustów  Promień Mońki  12.10.2019 godz. 15:00
 Sparta 1951 Szepietowo  Warmia Grajewo  13.10.2019 godz. 15:00
Kolejka 11 – 19-20.10.2019
 Warmia Grajewo  Biebrza Goniądz  19.10.2019 godz. 15:00
 Promień Mońki  Sparta 1951 Szepietowo  19.10.2019 godz. 15:00
 MOSP Białystok  Sparta Augustów  19.10.2019 godz. 12:00
 ŁKS 1926 Łomża  Krypnianka Krypno  19.10.2019 godz. 15:00
 Wissa Szczuczyn  Sokół 1946 Sokółka  20.10.2019 godz. 12:00
 Tur Bielsk Podlaski  KS Michałowo  19.10.2019 godz. 15:00
 Jagiellonia SSA Białystok II  Cresovia Siemiatycze  19.10.2019 godz. 15:00
 Hetman Białystok  Dąb Dąbrowa Białostocka  19.10.2019 godz. 16:00
Kolejka 12 – 26-27.10.2019
 Biebrza Goniądz  Dąb Dąbrowa Białostocka  27.10.2019 godz. 14:00
 Cresovia Siemiatycze  Hetman Białystok  26.10.2019 godz. 14:00
 KS Michałowo  Jagiellonia SSA Białystok II  26.10.2019 godz. 15:00
 Sokół 1946 Sokółka  Tur Bielsk Podlaski  27.10.2019 godz. 14:00
 Krypnianka Krypno  Wissa Szczuczyn  26.10.2019 godz. 14:00
 Sparta Augustów  ŁKS 1926 Łomża  26.10.2019 godz. 14:00
 Sparta 1951 Szepietowo  MOSP Białystok  27.10.2019 godz. 15:00
 Warmia Grajewo  Promień Mońki  27.10.2019 godz. 14:00
Kolejka 13 – 02-03.11.2019
 Promień Mońki  Biebrza Goniądz  02.11.2019 godz. 13:00
 MOSP Białystok  Warmia Grajewo  02.11.2019 godz. 15:00
 ŁKS 1926 Łomża  Sparta 1951 Szepietowo  03.11.2019 godz. 13:00
 Wissa Szczuczyn  Sparta Augustów  02.11.2019 godz. 13:00
 Tur Bielsk Podlaski  Krypnianka Krypno  02.11.2019 godz. 15:00
 Jagiellonia SSA Białystok II  Sokół 1946 Sokółka  02.11.2019 godz. 15:00
 Hetman Białystok  KS Michałowo  03.11.2019 godz. 11:00
 Dąb Dąbrowa Białostocka  Cresovia Siemiatycze  03.11.2019 godz. 13:00
Kolejka 14 – 09-10.11.2019
 Biebrza Goniądz  Cresovia Siemiatycze  10.11.2019 godz. 13:00
 KS Michałowo  Dąb Dąbrowa Białostocka  10.11.2019 godz. 14:00
 Sokół 1946 Sokółka  Hetman Białystok  10.11.2019 godz. 13:00
 Krypnianka Krypno  Jagiellonia SSA Białystok II  09.11.2019 godz. 13:00
 Sparta Augustów  Tur Bielsk Podlaski  09.11.2019 godz. 13:00
 Sparta 1951 Szepietowo  Wissa Szczuczyn  10.11.2019 godz. 13:00
 Warmia Grajewo  ŁKS 1926 Łomża  10.11.2019 godz. 13:00
 Promień Mońki  MOSP Białystok  09.11.2019 godz. 13:00

Kolejka 15-  16-17.11.2019

 MOSP Białystok  Biebrza Goniądz  16.11.2019 godz. 12:00
 ŁKS 1926 Łomża  Promień Mońki  16.11.2019 godz. 13:00
 Wissa Szczuczyn  Warmia Grajewo  17.11.2019 godz. 12:00
 Tur Bielsk Podlaski  Sparta 1951 Szepietowo  16.11.2019 godz. 12:00
 Jagiellonia SSA Białystok II  Sparta Augustów  16.11.2019 godz. 15:00
 Hetman Białystok  Krypnianka Krypno  16.11.2019 godz. 11:00
 Dąb Dąbrowa Białostocka  Sokół 1946 Sokółka  17.11.2019 godz. 11:00
 Cresovia Siemiatycze  KS Michałowo  16.11.2019 godz. 12:00