Bartek Długołęcki w Z18!

Gościem jutrzejszego Z18 będzie Bartosz Długołęcki. Młody bramkarz biało-czerwonych opowie o swoim debiutanckim sezonie w seniorskiej drużynie oraz o grze w lidze makroregionalnej juniora starszego. Ponadto Bartek podzieli się ze słuchaczami swoimi planami związanymi z przyszłym sezonem Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

Michał Sadowski gościem Z18!

Gościem poniedziałkowego Z18 będzie Michał Sadowski. Napastnik biało-czerwonych opowie o jesieni spędzonej na boiskach mazowieckiej IV ligi oraz różnicach między grą na trzecioligowych boiskach a występowaniem w rezerwach płockiej Wisły. Ponadto omówi niedzielne spotkanie z Legią II Warszawa. Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

Dawid Pastorczyk w Z18

Gościem poniedziałkowego Z18 będzie Dawid Pastorczyk. Młody obrońca biało-czerwonych opowie o smaku pierwszej bramki w zdobytej w seniorach w meczu w Krypnie. Ponadto Dawid podzieli się ze słuchaczami o trudnościach związanych z przeskokiem z piłki juniorskiej do seniorskiej. Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży sponsorem ŁKS-u

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów naszego Klubu dołączył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży. Umowa zawarta pomiędzy naszym nowym sponsorem a Klubem obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków i kibiców do korzystania z myjni wysokociśnienieniowej oraz stacji kontroli...
Czytaj więcej

Dariusz Wojtkowski w Z18

Gościem jutrzejszego Z18 będzie nowy wiceprezes ŁKS 1926 Łomża, Dariusz Wojtkowski. Nowy członek zarządu opowie o swojej wizji klubu, ocenie dotychczasowych działań oraz planach na następny sezon. Dodatkowo wiceprezes ŁKS-u opowie o dotychczasowej przygodzie z biało-czerwonymi. Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

Łukasz Uściłowski w Z18

Gosciem poniedziałkowego Z18 będzie Łukasz Uściłowski, nowy-stary prezes ŁKS 1926 Łomża. Tematem rozmowy będzie rozpoczynajaca się druga już kadencja Łukasza jako prezesa oraz zadania jakie przed nim stoją. Poruszona zostanie również kwestia powołania sportowej spółki w Łomży. Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

Walne zebranie przerwane do 25 marca

Do 25 marca przerwane zostało walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze w Łomżyńskim Klubie Sportowym. Po zakończeniu kadencji dotychczasowego zarządu nie udało się powołać nowych władz klubu. Walne wznowi obrady 25 marca o godzinie 17.45 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży.

ŁKS bez przełamania

Przed własną publicznością prowadzony przez Roberta Speichlera zespół ŁKS 1926 Łomża 0:3 uległ Zniczowi Biała Piska. Dla „ełkaesiaków” to druga porażka i w takim samym stosunku z zespołem z województwa warmińsko-mazurskiego. w pierwszej jedenastce znalazło się aż sześciu młodzieżowców, w tym czterech juniorów: Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Michał Tarnowski, Bartłomiej Ziemak, Przemysław Modzelewski i Łukasz...
Czytaj więcej

Hubert Cendrowski w Z18!

Gościem jutrzejszego Z18 będzie Hubert Cendrowski. Wychowanek ŁKS-u podzieli się ze słuchaczami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi inauguracji rundy wiosennej piłkarskiej III ligi. Ponadto młody obrońca opowie o atmosferze w szatni przed następnym meczem w lidze, z Legionovią Legionowo. Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!

ŁKS wraca do gry!

Już jutro, w sobotę 16 marca o godzinie 14 ŁKS 1926 Łomża wznawia III-ligowe rozgrywki. Pierwszym rywalem w rundzie wiosennej biało-czerwonych będzie zespół Znicza Biała Piska. Jutrzejsze spotkanie będzie doskonałą okazją do zrewanżowania się za dotkliwą porażkę, na jesieni. ŁKS inauguracjąc ligowe zmagania przegrał w Białej Pisce 3:0. Oba zespoły okres przygotowawczy przed rundą wiosenną...
Czytaj więcej
1 2 3 63