Newsy

Adrian Bielka dołącza do ŁKS-u

Adrian Bielka dołącza do Łomżyńskiego Klubu Sportowego. 20-letni pomocnik wcześnie reprezentował barwy m.in. Avii Świdnik, Kotwicy Kołobrzeg i rezerw Korony Kielce.

Zawodnik przyznaje, że wcześniej współpracował już z duetem Marcin Płuska-Grzegorz Białek i to ich obecność w zespole biało-czerwonych przekonała go do dołączenia do ŁKS-u Łomża. – Wiem, że mogę zrobić krok do przodu będąc pod ich skrzydłami – przyznaje.

Bielka liczy, że w łomżyńskim zespole dzięki swoim dobrym występom będzie mógł pomóc ŁKS-owi w wygrywaniu każdego kolejnego spotkania. Ocenia, że drużynę stać na szybkie opuszczenie strefy spadkowej i równoczesne piecie się w ligowej tabeli. Zawodnik ma również jasno postawione indywidualne cele. – Indywidualnie chciałbym stać się ważną postacią tego zespołu. Chcę strzelać bramki i asystować. Priorytetem jest oczywiście dobro zespołu, więc najważniejsze, abyśmy zapewnili sobie szybko utrzymanie – wylicza.

Witam Adriana w biało-czerwonym zespole i do zobaczenia na Z18!