Newsy

Adrian Olszewski dołącza do ŁKS-u

Adrian Olszewski kolejnym zimowym wzmocnieniem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. 30-letni bramkarz poprzednio występował w drugoligowej Olimpii Grudziądz.

Olszewski dołącza do biało-czerwonych, żeby pomóc utrzymać Klub w trzecioligowych rozgrywkach. Przyznaje, że wpływ na jego decyzję o dołączeniu do ŁKS-u miała obecność trenera Marcin Płuski, ale również przedstawiony plan dotyczący rozwoju zespołu. – Projekt Klubu pozwala patrzeć bardzo optymistycznie w przyszłość – przyznaje bramkarz.

Adrian Olszewski nigdy nie był w Łomży, ale podkreśla, że śledził poczynania naszego zespołu, podobnie jak innych trzecioligowych drużyn. – Poza tym gra tutaj mój kolega z Grudziądza, Hubert Mich – dodaje zawodnik.

Dołączając do Łomżyńskiego Klubu Sportowego Olszewski indywidualnie stawia przede wszystkim na ciężką pracę. – Chciałbym grać równocześnie wywalczając na boisku jak najwyższe miejsce w rewanżowej rundzie – wskazuje zawodnik. Bramkarz ocenia także, że drużyna wygląda naprawdę solidnie i cele stawiane jej zarówno przez zarząd jak i trenerów, są możliwe do zrealizowania.

Adrian, witamy w biało-czerwonej rodzinie!