Newsy

Agro-Rolnik dłużej z ŁKS-em

Nasz Sponsor firma Agro-Rolnik sp. z o. o. przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym i jednocześnie zwiększa swoje finansowe zaangażowanie na III ligę.

Dziękujemy za okazanie zaufania i wspieranie naszego Klubu w dalszej walce o kolejne, wyższe cele.

Firma Agro-Rolnik jest obecna na rynku od ponad 30 lat. Współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu rolniczego na świecie. Stale dopasowuje się do potrzeb swoich klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. W ich ofercie znajdziecie: ciągniki i maszyny rolnicze, sprzęt komunalny, części zamienne i akcesoria.

By spełnić wszystkie oczekiwania firma zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jeżeli wśród ich propozycji nie znaleźliście tego, czego szukacie odwiedźcie jeden z punktów sprzedaży lub skontaktujcie się z Agro-Rolnik, a na pewno wspólnie znajdziecie to, czego potrzebujecie. Współpraca z firmą to gwarancja nie tylko jakości, ale przede wszystkim satysfakcji i zadowolenia.

Gramy razem!