Newsy

Akcja Ambulans Nadziei

Nasz Sponsor techniczny Grupa Ratownicza Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom „Nadzieja” potrzebuje wsparcia i pomocy w zakupie nowego ambulansu ratunkowego. Grupa Ratownicza od wielu lat wspiera Nasz klub, ratownicy na każdym meczu służą fachową i niezawodną opiekę medyczną naszym zawodnikom.

„Pomóż Nam abyśmy mogli pomagać innym”

Grupa Ratownicza jest społeczną organizacją ratunkową prowadzoną przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom „Nadzieja” w Łomży. Jako jednostka ratownicza współpracuje z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz Krajowym Systemem Ratowniczo – Gaśniczym. Utrzymuje się z dotacji, darowizn oraz wypracowanych przez ratowników środków w ramach działalności statutowej. Posiada dwie karetki ratunkowe, dwa pojazdy poszukiwawcze, dwa samochody operacyjne i dwa motory ratownicze. Utrzymanie tego taboru oraz zespołów ratowniczych w gotowości wymaga dużych środków. Dzięki wielu życzliwym ludziom udawało się zawsze stawić do działań na wezwanie służb państwowych. Nigdy żadne wezwanie nie pozostało bez odpowiedzi.
Ratownicy są zahartowani w działaniach i nieustannie gotowi do pracy. Sprzęt jednak nie wytrzymuje już upływu lat i dlatego Grupa Ratownicza zwraca się z prośbą o wparcie w zakupie nowego ambulansu ratunkowego. Zastąpi on wysłużonego osiemnastoletniego Fiata Ducato, który jest już całkowicie wyeksploatowany. Nie chodzi nawet o pojazd nowy, lecz nowszy od poprzedniego, dzięki któremu Grupa Ratownicza będzie mogła dalej pełnić służbę.

Kwota, którą muszą zebrać, aby wymienić karetkę waha się od 100 000 do 150 000 zł.
Wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć Grupę Ratowniczą „Nadzieja” prosimy o wpłaty na konto bankowe Stowarzyszenia:

94 1020 1332 0000 1102 0205 6406
(Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom „Nadzieja”, 18-400 Łomża, ul. Zawadzka 55)
W tytule przelewu prosimy dopisać: darowizna na cele statutowe: zakup ambulansu.
Postęp w zbiórce środków możemy oglądać na stronie

www.AmbulansNadziei.pl

1ulotkanadzieja_strona1