Newsy

Akredytacje dla mediów na mecz z Widzewem – przypomnienie!!!

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 informuje, że zaplanowany na sobotę  10 września 2016 roku o godzinie 17 mecz z Widzewem Łódź, który odbędzie na Stadionie Miejskim w Łomży został przez policję zakwalifikowany jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku.

W związku z koniecznością sprostania szeregom wymogów, wynikających z faktu, iż mecz zakwalifikowano jako impreza masowa podwyższonego ryzyka, a także ogromną ilością zapotrzebowań na akredytacje od  mediów informujemy, że dla zapewnienia odpowiednich warunków pracy dla wszystkich służb prasowych na mecz z Widzewem wprowadzone zostają akredytacje prasowe także dla mediów lokalnych. W związku z tym, prosimy o przesyłanie na adres mailowy Klubu: lks@wp.pl bądź drogą telefoniczną: 86 216 30 65 informacji o zapotrzebowaniu na akredytację. W wiadomości elektronicznej prosimy przede wszystkim o podanie nazwy mediów jakie państwo reprezentują i ilości osób, dla których ma być przygotowana akredytacja (maksymalnie dwie osoby na jedną redakcję). Ostateczny termin składania zapotrzebowania na akredytację to czwartek, 8 września godzina 15. Pobierz formularz – akredytacja

Ceny biletów: Trybuna „A” – 10 zł, Trybuna „B” – 7 zł, Trybuna VIP – 60zł kobiety, emeryci, renciści – 5 zł, dzieci do lat 13 – wstęp wolny. Przy zakupie biletu należy podać nr PESEL.