Newsy

Awans ŁKS-u w Pucharze Polski

ŁKS Łomża pokonał w 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski Warmię Grajewo i 20 kwietnia zagra w ćwierćfinale rozgrywek.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Pierwszego gola zdobył uderzeniem głową Reinaldo Melao w 53 minucie, a awans przypieczętował, po bardzo ładnej akcji Patryk Szymański w 74 minucie rywalizacji.

Losowanie par 1/4 finału w najbliższy poniedziałek.

Wyniki 1/8:

ŁKS Łomża – Warmia Grajewo 2:0
Jagiellonia II – Wissa 3:1
Ruch Wysokie Mazowieckie – Orzeł Kolno 4:1
MKS Mielnik – Sparta Szepietowo 1:0
Wigry II – KS Michałowo 2:3 p.d.
MOSP – KS Grabówka 0:2
TUR II – TUR 0:4
UM Krynki – Czarni Czarna Białostocka 4:0

ŁKS Łomża – Warmia Grajewo 2:0 (0:0).

gole: Melao 53′, Szymański 74′.
żółte kartki: Kadłubowski, Brzozowski, Szymański

ŁKS – Timashkov – Poreda, Cychol, Melao, Kamienowski – Kadłubowski (85’Sokołowski), Grycel (54’Csiszar), Brzozowski (73’Żebrowski) – Cudakiewicz (46’Szymański), Koc (46’Maćkowski), Antonowicz (46′ Xahne Reid).