Newsy

Bartosz Kaszubowski wzmacnia ŁKS Łomża

W dniu dzisiejszym Łomżyński Klub Sportowy pozyskał 21-letniego napastnika Bartosza Kaszubowskiego.

Nowy zawodnik naszego zespołu jest wychowankiem Pogoni Siedlce, w której zadebiutował w 2013 roku. Przed sezonem rozgrywkowym 2015/16 zamienił zespół z Siedlec na III-ligową wówczas Broń Radom, w której wystąpił 15 razy w rundzie jesiennej. W przerwie między rundami zdecydował się na wyjazd do Niemiec i wiosnę 2016 roku spędził w zespole SC Leinefelde 1912, w barwach której w 15 ligowych spotkaniach zanotował 15 trafień. Ostatnie pół roku to występy dla innej niemieckiej drużyny – SV Victoria Seelow (4 gole w 10 meczach).

Już w pierwszym występie w naszym zespole Bartosz pokazał, że drzemie w nim spory potencjał. W wygranym 9:1 spotkaniu sparingowym z Bugiem Wyszków zanotował 4 gole, spędzając na murawie zaledwie 45 minut.

Mamy nadzieję, że nowy napastnik ŁKS-u wzmocni siłę rażenia naszej drużyny. Trzymamy kciuki i liczymy, że jego bramki przełożą się pokaźną zdobycz punktową w rundzie wiosennej rozgrywek ligowych.