Newsy

Bezpłatna pula karnetów na mecze rundy wiosennej dla rodziców i zawodników MŁKS

Dzięki porozumieniu zarządów ŁKS 1926 Łomża i MŁKS Łomża seniorski Klub przekaże młodym adeptom futbolu oraz ich opiekunom darmową pulę karnetów na mecze rundy wiosennej na Stadionie Miejskim w Łomży.

Trenerzy wszystkich roczników grup młodzieżowych przeprowadzą wśród swoich grup zapisy na bezpłatne karnety na spotkania III ligowe w Łomży. Aby dana grupa otrzymała bezpłatny pakiet karnetów należy jedna spełnić dwa warunki:

1. bezpłatne wejście na mecz obowiązuje wyłącznie opiekuna (max. 2 osoby dorosłe) z zawodnikiem MŁKS
2. karnety zostaną przekazane na dany rocznik w przypadku deklaracji zabezpieczenia przez grupę MŁKS co najmniej jednego spotkania w rundzie wiosennej, w chłopców do podawania piłek.