Newsy

Browar Łomża nadal sponsorem głównym ŁKS

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 z nieukrywaną przyjemnością chce poinformować o przedłużeniu współpracy Klubu z właścicielem marki Browar Łomża. Na mocy zawartego porozumienia pozostaje sponsorem głównym Klubu na kolejny sezon – 2017/2018. Trwająca już wiele sezonów kooperacja w znacznym stopniu pomaga łomżyńskiemu zespołowi w walce o ligowe i pucharowe punkty.

Browar Łomża to sponsor główny ŁKS 1926 Łomża od wielu sezonów. Producent łomżyńskiego piwa był z naszą drużyną podczas historycznego awansu do drugiej ligi, występów na zapleczu ekstraklasy, ale i również kiedy w Klubie odbudowywano pozycję i prestiż zespołu.

Niezmiernie cieszy nas, że dotychczasowa współpraca rodzi satysfakcję dla obu stron, a z logiem Browaru Łomża na koszulkach nasz zespół może promować również lokalny produkt.

Jeszcze raz dziękujemy za obdarzone zaufanie i liczymy, że wspólne działania przyniosą wymierne efekty zarówno dla naszego sponsora jak i samego ŁKS.