Newsy

Catering Dietetyczny FitSzef złotym sponsorem ŁKS-u

Catering Dietetyczny FitSzef dołącza do biało-czerwonej rodziny i zostaje złotym sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Logo firmy pojawi się na koszulkach łomżyńskiej drużyny.

Catering Dietetyczny FitSzef już od ośmiu lat inspiruje do zmiany nawyków żywieniowych oferując swoim klientom zdrowy i pełnowartościowy catering. Ich propozycja skierowana jest do osób, które chcą odżywiać się zdrowo, a jednocześnie osiągnąć optymalną wagę. Wszystkie stworzone przez FitSzef diety oparte są na starannie wyselekcjonowanych, świeżych i smacznych produktach o działaniu prozdrowotnym.

Co niezwykle istotne, w kuchni Fit Szefa nie używa się cukru, konserwantów oraz produktów wysoko przetworzonych.

Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać? Nie czekaj i skorzystaj z oferty naszego złotego sponsora! Więcej informacji w mediach społecznościowych FitSzef.

Witamy w biało-czerwonej rodzinie!