Newsy

Cenny punkt w Tomaszowie Mazowieckim

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki i Łomżyńskim Klubem Sportowym. Gola dla gospodarzy w 37. minucie zdobył Marcin Pieńkowski, zaś dla biało-czerwonych bramkę strzelił w 90. minucie Hubert Antkowiak.

Oba zespoły z respektem podeszły do spotkania rozgrywanego w Tomaszowie Mazowieckim. Coraz śmielej zaczynali atakować gospodarze, co przyniosło efekt w 37. minucie starcia. Gola otwierającego wynik meczu strzelił Marcin Pieńkowski. Na przerwę oba zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy.

W drugiej połowie coraz cześciej w polu karnym rywali zaczęli pojawiać się biało-czerwoni. W 49. minucie po dośrodkowaniu Azikiewicza z rzutu rożnego piłka musnęła słupek bramki gospodarzy. W 75. minucie ponownie groźnie zrobiło się pod bramką Lechii. Piłkę z autu wrzucił Karmański. Po główce Bielki, piłka trafiła w słupek. W 90. minucie ŁKS Łomża dopiął swego. Bramkę na wagę remisu zdobył Hubert Antkowiak. Goście chcieli iść za ciosem i grać o pełną pulę, ale zabrakło już na to czasu.

Kolejne spotkanie zawodnicy ŁKS-u ponownie rozegrają na wyjeździe. 16 marca biało-czerwoni zmierzą się w Sulejówku z tamtejszą Victorią.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Łomżyński Klub Sportowy 1:1 (1:0)

37′ Marcin Pieńkowski – 90′ Hubert Antkowiak