Newsy

Crazy Bubble Łomża DOŁĄCZA DO GRONA SPONSORÓW KLUBU!

👀To nie koniec dobrych informacji na dzisiaj❗️

Nowym Sponsorem Wspierającym Łomżyński Klub Sportowy zostaje Crazy Bubble Łomża 👏

Umowa sponsorska obowiązuje do końca sezonu 2022/2023 ✍️.

„Crazy Bubble Łomża – to nie tylko bubble tea, nasze napoje otwierają kubki smakowe na nowe doznania. Najlepiej przetestować je wszystkie na własnym podniebieniu, a można to zrobić w Łomży w jednym z lokali w pasażu przy dworcu autobusowym (Al. Legionów 48 lok. „O”). W naszej ofercie znajdziecie: herbaty na zimno i ciepło, sorbety, napoje mleczne, shake’i, kawy na zimno i ciepło, frappe oraz napoje na bazie tapioki. Aktualnie nasza sieć Crazy bubble posiada 140 lokali w Polsce oraz za granicą”
Dziękujemy za okazane zaufanie 👏. Jeżeli bubble tea🥤w Łomży to tylko u naszego sponsora 🥳
RAZEM PO AWANS 🥇
👉ul. Aleja Legionów 48 lok. O
📞 Telefon: 501591304