Newsy

Czas na Legionovię!

Już w najbliższą sobotę o 15:00 przy Z18 zespół Marcina Płuski podejmie Legionovię Legionowo.

Po udanym weekendzie w Wikielcu, Łomżyński Klub Sportowy będzie miał okazję do zdobycia trzech punktów, które przy dobrym układzie reszty meczów, mogą dać szansę na oddalenie się od strefy spadkowej i złapania oddechu.

Nasz najbliższy rywal zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce mając 17 punktów na koncie. Ostatni mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, liderem trzecioligowej tabeli, podopieczni trenera Marcina Broniszewskiego przegrali 1:3. W poprzednim sezonie Legionovia była zespołem walczącym o awans, finalnie zajmując drugie miejsce w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej Łomżyński Klub Sportowy musiał uznać wyższość Legionovii przegrywając w Legionowie 0:3, a bramki zdobywali wtedy Mateusz Szwed, Dawid Papazjan oraz Kacper Koterwas.

Po ostatnim zwycięstwie w Wikielcu, zespół Łomżyńskiego Klubu Sportowego w tabeli jest na 15 pozycji posiadając 23 punkty. Warto nadmienić iż zespół trenera Marcina Płuski w rundzie wiosennej nie odnotował porażki.

Bądź dwunastym zawodnikiem i wpadaj na Z18 już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00!