Newsy

Damian Dunaj dołącza do biało-czerwonych

Damian Dunaj dołącza do Łomżyńskiego Klubu Sportowego. 18-letni bramkarz Czarnych Czarna Białostocka w poprzednim sezonie w ramach wypożyczenia występował w barwach czwartoligowego Dębu Dąbrowa Białostocka.

Dunaj, pomimo młodego wieku, w ubiegłym sezonie aż 31 razy znajdywał uznanie trenera Dębu i strzegł bramki zespołu z Dąbrowy Białostockiej.

Wychowanek Akademii Piłkarskiej Talent Białystok ze szczególnie dobrej strony pokazał się w wiosennym starciu z Łomżyńskim Klubem Sportowym. To wówczas podopieczni trenera Huberta Błaszczaka długo próbowali znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez młodego goalkeepera. Sztuka ta udała się dopiero w drugiej połowie za sprawą powracającego wówczas po kontuzji Rafała Maćkowskiego.

Damian Dunaj nie zniknął z radarów zarządu i sztabu szkoleniowego ŁKS-u Łomża dołączając dziś do biało-czerwonej rodziny. Liczymy, że zdobyte na czwartoligowych boiskach doświadczenie pozwoli nowemu bramkarzowi łomżyńskiego zespołu na dalszy rozwój pod okiem trenera Huberta Błaszczaka.

Damian, witamy w drużynie i życzymy jak najwięcej czystych kont w Łomżyńskim Klubie Sportowym!