Newsy

Damian Gałązka zawodnikiem kwietnia!

Po raz drugi z rzędu, tym razem jako jedyny, zawodnikiem kwietnia został wybrany Damian Gałązka. Na oddane na Damiana głosy wpływ miały na pewno jego bardzo dobra dyspozycja w ligowych meczach, ale także uniwersalność.

Damian Gałązka zdobył 45% głosów w internetowej ankiecie co miesiąc zamieszczanej na stronie Klubu. Nasz zawodnik, który oprócz gry na skrzydle łomżyńskiego zespołu, z bardzo dobrej strony pokazuje się na boku obrony, zdążył już wyrobić sobie markę solidnego i szybkiego skrzydłowego zarówno na łomżyńskim boisku jak i podczas potyczek na innych III ligowych stadionach.

Na kolejnych miejscach znaleźli się Reinaldo Melao (21% głosów) oraz Łukasz Zaniewski (17% głosów), których to także dobrą dyspozycją mogliśmy cieszyć oczy na meczach ŁKS 1926 Łomża.

Nagrodę ufundowało Sushi na wynos. Gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym zawodnikom. Przed nami ostatni plebiscyt miesiąca. Ponadto planujemy wybory wyróżniających się zawodników w przekroju całego sezonu. Więcej informacji wkrótce!