Newsy

Derbowa wygrana w sparingu

Czwartą wygraną podczas zimowych spotkań kontrolnych odnieśli zawodnicy ŁKS-u Łomża.

Podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego pokonali wicelidera IV ligi podlaskiej – Warmię Grajewo 2:0 (2:0). Obie bramki padły w pierwszej części spotkania. Pierwsza była autorstwa Rafała Maćkowskiego, a drugą po pięknym uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył testowany w naszym zespole lewy obrońca. Na boisku nie pojawili się dziś ze względu na drobne urazy: Albert Rydzewski, Mariusz Baranowski, Michał Sadowski, Marcin Świderski oraz Rafał Zalewski. Wolne od sztabu szkoleniowego otrzymał pozyskany przez nasz klub w dniu dzisiejszym Bartosz Kaszubowski. Po raz pierwszy w tegorocznych sparingach na murawie zobaczyliśmy Przemysława Olesińskiego, który wznowił treningi po kontuzji.

ŁKS zagrał w składzie: Lipiec (46’Wienczatek) – Kamienowski (60′ Cendrowski MŁKS), Melao (30′ testowany), Wasiulewski (60’Ł.Świderski MŁKS), testowany (60′ Ramotowski MŁKS) – Gałązka (46′ Grabowski), Brzozowski, Kacprzyk, Maćkowski (60’Kaseja MŁKS) – Drażba (30′ testowany), Tarnowski (46’Olesiński).

Kolejny mecz ŁKS rozegra we wtorek. W stolicy zmierzymy się z II-ligową Polonią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 15.30 na boisku przy ulicy Łopuszańskiej.