Newsy

Derby na inaugurację

Meczem z Olimpią Zambrów rozpoczniemy ligowe zmagania w III lidze gr. I. Nasz sobotni rywal to spadkowicz z II ligi, który w tym sezonie chce odbudować się i rozdawać karty w całej ligowej rywalizacji.

Od lipca 2017 roku trenerem zambrowskiego zespołu jest Mirosław Dymek, który doskonale znany jest kibicom ŁKS 1926 Łomża. Również oficjalny debiut w roli trenera zaliczy Krzysztof Ogrodziński, co może tylko świadczyć o tym, że obu zespołom będzie zależało na dobrej grze w inauguracyjnym spotkaniu.

Nasz rywal jest w trakcie przebudowy zespołu. Do Olimpii dołączył m. in. Kamil Jackiewicz z Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz powracający z MKS Ełk Michał Hryszko.

Zapowiada się wspaniałe widowisko z podtekstami, bo mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża i Olimpią Zambrów anonsowany jest jako lokalne derby co tylko powinno zwiększyć zainteresowanie wśród kibiców obu stron.

Zapraszamy w sobotnie popołudnie na Z18! Początek spotkania 5 sierpnia o godz. 16.00!