Newsy

Do Elbląga po powrót na zwycięską ścieżkę

Nie ochłonęliśmy jeszcze po środowym meczu na Z18, a już w sobotę podopieczni trenera Marcina Płuski jadą do Elbląga gdzie zmierzą się z tamtejszą Concordią. Dla biało-czerwonych będzie to okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę po domowej porażce z Bronią Radom. Początek spotkania o godzinie 17.30.

Środy dla łomżyńskiej drużyny nie są szczęśliwe. Najpierw ŁKS Łomża uległ w Okręgowym Pucharze Polski rezerwom Jagiellonii Białystok 2:3, zaś w kolejnym spotkaniu rozgrywanym w środku tygodnia musiał uznać wyższość radomskiej Broni. Tym razem wracamy do weekendowego systemu, a rywalem biało-czerwonych będzie Concordia Elbląg. Popularne „Słoniki” po 30 kolejkach znajdują się na 16 pozycji w trzecioligowej tabeli. Biorąc pod uwagę, że prawie pewny jest spadek drugoligowego Stomilu Olsztyn, żeby utrzymać się na obecnym poziomie podopieczni Mateusza Bronowicza muszą odrobić aż sześć punktów w pozostałych czterech spotkaniach. Margines błędu jest zatem coraz mniejszy.

Tymczasem w środę w ramach 29 kolejki trzeciej ligi grupy pierwszej Concordia Elbląg przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki aż 0:15. Spowodowane było to tym, że najbliżsi rywale ŁKS-u do gry desygnowali wielu młodzieżowców, co zdecydowało tak wysokiej porażce.

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego do najbliższego spotkania podchodzą w możliwe silnym składzie. Cały czas czekamy na powrót Rafała Maćkowskiego.

Początek spotkania w Elblągu o godzinie 17.30.