Newsy

Do jaskini lwa po kolejne punkty

W niedzielę 18 kwietnia Łomżyński Klub Sportowy wybierze się na wyjazd do Bielska Podlaskiego aby powalczyć o kolejne punkty z Turem.

Gospodarze najbliższego pojedynku po 22. rozegranych kolejkach zajmują 1. pozycję w tabeli. Jako jedyny zespół w ligowej stawce nie doznali jeszcze goryczy porażki. Na 53 zgromadzone punkty złożyło się 17 zwycięstw i 5 remisów oraz imponujący bilans bramkowy 79-14.

ŁKS plasuje się na 3. miejscu z dorobkiem 47 punktów (1 mecz mniej rozegrany od Tura). W dotychczasowych potyczkach odnieśliśmy 15 zwycięstw, 2 razy remisowaliśmy i 3 razy schodziliśmy z boiska pokonani. Legitymujemy się bilansem bramkowym 64-21.

W meczach rozegranych na wiosnę ŁKS odniósł komplet pięciu zwycięstw pokonując kolejno: Wigry II (5:0), KS Michałowo (4:2), MKS Mielnik (6:2), Spartę Szepietowo (3:1) oraz Dąb Dąbrowę Białostocką (7:0).

Po piorunującej rundzie jesiennej Tur nie wszedł z tak dużym impetem w rozgrywki na wiosnę. Na 6 rozegranych spotkań trzykrotnie wygrywał i tyle samo razy remisował: Hetman Białystok (3:0), Wigry II (3:2), MKS Mielnik (1:1), Sparta Szepietowo (0:0), Dąb Dąbrowa Białostocka (5:0), Warmia Grajewo (1:1).

W rozegranym w poprzedniej rundzie meczu przegraliśmy na własnym obiekcie 0:1, nie wykorzystując w końcówce meczu rzutu karnego.

W jutrzejszym meczu trener Tomasz Staniórski powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników, z których mógł korzystać w tym roku.

Początek meczu o godzinie 14.00
Transmisja ze spotkania:
Tur – ŁKS (transmisja)