Newsy

Do Ostródy po kolejne punkty

Jutro o godzinie o 18 w Ostródzie piłkarze ŁKS 1926 Łomża mierzyć się będą w spotkaniu 3. kolejki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej z miejscowym Sokołem. Gospodarze jutrzejszego pojedynku do czwarty zespół poprzedniego sezonu. W obecnym podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego jak na razie odnotowali jedno zwycięstwo, z MKS Korsze 3:1, a także jedną porażkę 1:2 w Nowym Mieście Lubawskim z Drwęca. Jutrzejszy pojedynek będzie więc pierwszym występem Sokoła przed własną publicznością.

Jeżeli chodzi o podopiecznych Mateusza Miłoszewskiego, to po zwycięstwach w Wasilkowie i środowym z MKS Korsze z pewnością będą chcieli poszukać kolejnej zdobyczy punktowej na trudnym terenie. Do grona nieobecnych zawodników dołączył Łukasz Zaniewski, który będzie zmuszony pauzować za czerwoną kartkę obejrzaną w ostatnim spotkaniu.

Mecz Sokół Ostróda – ŁKS 1926 Łomża, dzięki portalowi TelewizjaMazury.pl będzie można śledzić na stronie narew.info pod adresem:

http://www.narew.info/11,9811-sokol_ostroda_vs._lks_lomza_1926_-_na_zywo.html