Newsy

Dołącz do mediów klubowych Łomżyńskiego Klubu Sportowego!

Chcesz wspólnie z nowym Zarządem rozwijać 📈 Łomżyński Klub Sportowy i dążyć do realizacji projektu #2ligana100lecie❓

Mamy dla Ciebie propozycję❗️

Jeśli obsługa kamery🎥, montaż video, redagowanie strony internetowej 💻, komentowanie meczów podczas transmisji live🎤, organizowanie i prowadzenie konferencji pomeczowych nie jest dla Ciebie problemem, chcesz się rozwijać w tym zakresie, poszerzyć swoje doświadczenie i działać w ambitnym projekcie – nie czekaj❗️

✅Dołącz do zespołu mediów klubowych Łomżyńskiego Klubu Sportowego który właśnie zaczynamy tworzyć❗️

Wyślij swoje zgłoszenie w wiadomości na adres:

📧 zarzadlkslomza@gmail.com

Szukamy osób ambitnych, mających w sercu Łomżyński Klub Sportowy i chcących wraz z Zarządem zaangażować się społecznie w „życie codzienne” klubu. Nie musisz mieć doświadczenia❗️Nabędziesz je podczas realnego działania na rzecz Łomżyńskiego Klubu Sportowego.