Newsy

Doradca Prezydenta Wiceprezesem ŁKS 1926

We wtorek 18 sierpnia podczas posiedzenia zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 powołano na stanowisko wiceprezesa klubu doradcę Prezydenta Łomży – Mariusza Giełguta. Do zmian w strukturze doszło w wyniku porozumienia władz ŁKS-u 1926 z Prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, który deklaruje chęć mocniejszego zaangażowania się miasta w rozwój ŁKS-u. Mariusz Giełgut od miesiąca zasiadał już we władzach stowarzyszenia jako członek zarządu, dzięki czemu miał okazję poznać sytuację w ŁKS-ie oraz jego potrzeby.
Decyzja ta ma też pokazać lokalnym przedsiębiorcom szczerą wolę władz Łomży w budowę silnego klubu piłkarskiego w naszym mieście. Mamy nadzieję, że kolejny pozytywny sygnał ze strony Prezydenta Chrzanowskiego nie pozostanie bez ich odzewu.