Newsy

Dwóch piłkarzy opuszcza ŁKS

Wiosną w barwach ŁKS-u nie zobaczymy już dwóch zawodników.

Daiji Kimura poprosił o zwolnienie z gry w Klubie ze względów osobistych, na co uzyskał zgodę Zarządu. Zawodnik urodzony w Japonii występujący na pozycji bocznego pomocnika lub napastnika przybył do ŁKS-u przed rozpoczęciem sezonu. Zagrał jesienią w czternastu ligowych spotkaniach, z czego dwa razy wychodził w pierwszym składzie. Przebywał na murawie przez 381 minut i nie zdobył w tym czasie żadnej bramki.

Drugim zawodnikiem odchodzącym z zespołu jest Karol Styś. W tym przypadku Zarząd przychylił się do sugestii sztabu szkoleniowego i dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Styś grający na boku pomocy zasil ŁKS przed rokiem. W obecnych rozgrywkach ligowych dziewięć razy pojawiał się na boisku, raz wychodząc w pierwszym składzie, co dało mu 254 rozegrane minuty, także bez zdobyczy bramkowej.

Obu zawodnikom dziękujemy za czas spędzony w Łomży i reprezentowanie barw ŁKS-u. Życzymy powodzenia w nowych klubach.