Newsy

Zielone światło dla ŁKS-u? Mecz w Mławie

W piętnastej kolejce trzecioligowych rozgrywek piłkarze ŁKS-u Łomża udadzą się do Mławy gdzie zmierzą się z miejscową Mławianką. Powiedzieć, że jest to mecz o sześć punktów (albo nawet i więcej), to jak nic nie powiedzieć.

Sobotni rywale sąsiadują w ligowej tabeli. Dzieli je tylko jeden punkt, a zespół, który zdoła wywalczyć komplet punktów, chociaż na chwilę oddali od siebie myśli o strefie spadkowej.

W poprzedniej kolejce ŁKS Łomża po niezadowalającej grze uległ na swoim boisku Concordii Elbląg 2:4. Z kolei Mławianka przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:2 tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania.

Podopieczni trenera Marcina Mroczkowskiego po raz ostatni schodzili jako zwycięzcy w meczu ósmej kolejki z rezerwami Jagiellonii Białystok (16 września). Z kolei ostatnie punkty zdobywali w starciu z zambrowską Olimpią (remis 29 września). Kibice biało-czerwonych liczą, że w sobotę lepszy będzie ŁKS. Podobne oczekiwania wobec swojego zespołu z pewnością mają kibice miejscowych.

Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek, również w kontekście, ligowej pozycji oraz zimowej przerwy. Początek spotkania 4 listopada o godz. 14.00