Newsy

Dwucyfrówka przy Zjeździe

Tuzin goli obejrzeli kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy wybrali się w minioną sobotę na Stadion Miejski przy ulicy Zjazd.

W meczu 9. kolejki KEEZA IV ligi ŁKS pokonał zdecydowanie ostatniego w tabeli Hetmana Białystok 10:2 (4:1). Chociaż spotkanie nie miało większej historii i toczyło się pod zdecydowane dyktando naszego zespołu to dosyć niespodziewanie pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli goście, których na prowadzenie w 3. minucie meczu wyprowadził Maciej Polak. Kolejne dziesięć trafień było już jednak autorstwa ŁKS-u, z czego cztery bramki udało nad się zdobyć w pierwszej połowie spotkania. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Reinaldo Melao (dwukrotnie), Daniel Kacprzyk i Rafał Maćkowski. Pierwszą część spotkania zakończyliśmy na prowadzeniu 4:1.

W drugiej połowie kolejne bramki dorzucili: ponownie Rafał Maćkowski, Melao (kompletując hat-tricka), Patryk Sokołowski (trzy bramki) oraz Tomasz Brzozowski.
Ostatnie słowo w meczu należało ponownie do Hetmana, które zdobyło swoją drugą bramkę w tym meczu i ustalając wynik meczu na 10:2.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą sobotę, kiedy w meczu wyjazdowym o godzinie 14.00 zmierzymy się na wyjeździe z KS Grabówka.

ŁKS Łomża – Hetman Białystok 10:2 (4:1).

bramki: Reinaldo Melao 17′.33′,57′, Kacprzyk 40′, Maćkowski 43′, 49′, Sokołowski 64′,72′,81′, Brzozowski 78′ – Polak 3′, Hładuniuk 84′.

żółte kartki: Sokołowski, Maćkowski – Szycko.

ŁKS: Timashkov – Poreda (55’Kadłubowski), Dobrowolski, Malao, Kamienowski – Walczak (77’Brzozowski), Żebrowski (55’Sokołowski), Kacprzyk – Szymański (46’Cudakiewicz), Maćkowski, Xahne Reid (55’Korzeniecki).

Zwycięsko swój mecz zakończył także nasz drugi zespół – ŁKS II PWSIiP Łomża pokonał zdecydowanie Supraślankę Supraśl 5:1.