Newsy

Fargotex Group sponsorem ŁKS 1926!

Niezmiernie miło poinformować nam, że do grona sponsorów ŁKS 1926 Łomża dołączyła łomżyńska firma Fargotex Group. Radość jest jeszcze większa, bo przedsiębiorstwo oraz jej właściciel Józef Kosiorek w przeszłości dzielił już losy z naszym zespołem.

Firma Fargotex nierozerwalnie związana jest z Miastem Łomża powstając tutaj w 1999 r. Od 2014 roku przedsiębiorstwo pod nazwą Fargotex Group skupia wokół siebie 4 brandy: Fargotex Furniture Fabrics – materiały obiciowe, Cosmonova fabric design – tkaniny dekoracyjne, Magic Home Collection oraz Sunbrella. Rozwój firmy był wynikiem powiększenia zaplecza logistycznego o 2 Filie zlokalizowane w Kępnie i Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Studio Cosmonova, stworzone z myślą o projektantach wnętrz.Wśród bogatej oferty produktowej, najbardziej znaną linią tkanin jest kolekcja Magic Home Collection – tkaniny łatwoczyszczące.

O jakości wyrobów Fargotex Group świadczą liczne wyróżnienia w tym m.in.: Medal Europejski 2016 – za kolekcję Magic Home, Złoty Medal 2016 – za tkaninę Novel, Dobry design – dla tkaniny Diva i wiele, wiele innych.

Witamy firmę Fargotex Group w naszej wielkiej piłkarskiej rodzinie i życzymy jeszcze więcej sukcesów zawodowych!