Newsy

FIRMA ELEKTRON PAWEŁ GÓRALCZYK ZŁOTYM SPONSOREM KLUBU!

💥Nowa „energetyczna” informacja w Dumie Miasta Łomża❕❗️
✍️ ZŁOTYM Sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego zostaje Elektron PV – fotowoltaika❗️
Logo sponsora zobaczycie na nowych strojach meczowych 👕, które zaprezentujemy już niebawem.
 
☀️”Specjalizujemy się projektowaniu, wykonywaniu oraz eksploatacji instalacji fotowoltaicznych. Przy wykorzystaniu energii słonecznej pomożemy Ci obniżyć koszty energii elektrycznej wykorzystywanej w Twoim domu, gospodarstwie lub firmie.
Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji, pozyskania finansowania oraz dotacji, aż po profesjonalny projekt i montaż instalacji.”
 
Naszych kibiców zachęcamy do współpracy z naszym nowym Złotym Sponsorem! 👏
 
Oddział 18-400 Łomża, ul. Sikorskiego 166/2.18
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00
Telefon: 530 502 501
biuro@elektronpv.pl
https://elektronpv.pl/
 
#2ligana100lecie
#sponsorklubu
#wracamydogry