Newsy

Firma Metal Design sponsorem ŁKS-u

Miło nam zakomunikować, że grono sponsorów naszego klubu powiększyło się o firmę Metal Design.

Metal Design jest producentem nowoczesnych schodów metalowych, balustrad, mebli w stylu industrialnym oraz nowoczesnych konstrukcji metalowych w połączeniu ze szkłem. Doświadczenie naszego sponsora pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a pracowitość sprawia, że dotrzymuje terminów realizacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym Metal Design stara się sprostać najbardziej wymagającym realizacjom stosując nowoczesne techniki wykonawcze.

metal Design specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Stalowe konstrukcje sprawiają, że schody spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Firma korzysta również z takich materiałów jak szkło oraz drewno przy wykonywaniu balustrad do schodów. Każdy projekt traktuje szczególnie i z należytą starannością podchodzi do jego wykonania co owocuje gwarancją jakości. Dodatkowo, oferuje profesjonalną pomoc i doradztwo przy doborze schodów i balustrad oraz zapewnia kompleksową obsługę począwszy od pomiaru, projektu aż do zakończenia realizacji.

Dziękujemy za okazane wsparcie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sponsora – Metal Design