Newsy

Firma PH KONRAD sponsorem ŁKS-u

Niezmiernie miło Nam powitać w gronie sponsorów Łomżyńskiego Klubu Sportowego firmę PH KONRAD, która od początku czerwca wspiera Nasz Klub.

PH Konrad rozpoczął swoją działalność w 1995 r. jako przedsiębiorstwo zajmujące się obrotem jałowic hodowlanych. Od tego czasu firma rozszerzyła swoją działalność o branżę genetyczną, Zakład Mięsny Chobot oraz sprzedaż warchlaków importowanych.
Wieloletnie doświadczenie, wyłącznie polski kapitał oraz doświadczeni pracownicy powodują, że PH KONRAD dobrze rozumie oczekiwania swoich klientów i ma dla nich ciekawe oferty na najlepszej jakości zwierzęta hodowlane.
Starania naszego sponsora docenił Dziennik Puls Biznesu, który trzykrotnie przydzielił PH KONRAD nagrodę „Gazela Biznesu”.

Dziękujemy za okazane zaufanie.