Newsy

FIRMA PRO-INSTAL ANDRZEJ JANKOWSKI NOWYM SPONSOREM KLUBU!

Nowym sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego zostaje firma Pro-Instal Andrzej Jankowski❗️ Umowa obowiązuje do końca sezonu 2022/2023 ✍️

„Jesteśmy na rynku lokalnym od 2011 roku. Współpracujemy z największymi zakładami przemysłowymi, samorządami, instytucjami w regionie. Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych nN i instalacji elektrycznych niskoprądowych, sieci elektroenergetycznych SN-15kV, nN-0,4kV, przyłączy napowietrznych i kablowych, pomiarów, usuwanie awarii
i usterek w instalacjach elektrycznych, wycinki drzew. Nasz sprzęt zapewnia montaż precyzyjny elementów konstrukcji, transport
i załadunek materiałów ciężkich / długich do 18m. Wynajmujemy samochody ciężarowe z HDS, podnośniki z koszami osobowymi, agregaty prądotwórcze 3 – 130kW. Zapewniamy serwis i szybką reakcję w przypadku wystąpienia awarii.”
Dziękujemy za zaufanie i dołączenie do Rodziny ŁKSu 🫶

👉https://proinstal.lomza.pl/

👉 ul. Forteczna 2, 18-421 Piątnica Poduchowna

👉 604 513 194

👉 biuro@proinstal.lomza.pl