Newsy

Gałązka i Olesiński najlepsi w marcu!

Po raz pierwszy w naszej zabawie wybraliście dwóch zawodników, którzy najbardziej wyróżnili się na boisku w marcowych pojedynkach.

Damian Gałązka i Przemysław Olesiński zdobyli po 38% głosów internautów. Damian na głosy w naszej zabawie na pewno zasłużył pewnymi występami na skrzydle i na boku obrony, natomiast Przemek, który wrócił do gry w ataku, pokazał się z dobrej strony przede wszystkim w starciu z Finishparkietem Drwęca, w którym zdobył dwie bramki dla biało-czerwonych.

Przy okazji podsumowania wyboru piłkarza miesiąca warto jednak podkreślić, że nasi piłkarze wspaniale rozpoczynając sezon. W trzech pierwszy meczach zdobyliśmy 9 punktów co pokazuje, że zarówno Klub jak i sami piłkarze rozwijają się we właściwym kierunku :).

Nagrody dla najlepszych zawodników prezentuje Sushi na wynos! Damianowi i Przemkowi życzymy smacznego!