Newsy

Głosujemy na zawodnika listopada!

W ubiegły weekend rozegrana została ostatnia kolejka spotkań w tym miesiącu. Na kolejne emocje będziemy musieli czekać aż do wiosny. W związku z tym przyszedł czas, żeby ostatni raz w tym roku kalendarzowym wybrać najlepszego zawodnika miesiąca.

W listopadzie ŁKS 1926 Łomża rozegrał trzy spotkania. Mecz z MKS Korsze został przełożony na wiosnę z powodu złego stanu boisku gospodarzy. Tak prezentują się wyniki listopadowych zmagań:

Znicz Biała Piska – ŁKS 1926 Łomża 4:2 (1:1)

ŁKS 1926 Łomża – Romnita Gołdap 3:1 (1:0)

ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków 4:1 (1:1)

9 zdobytych bramek (przy 6 straconych) to zasługa przede wszystkim kapitana Rafała Maćkowskiego, którego łupem padły 4 z nich. Po jednej bramce dorzucili Makowski, Malinowski, Przysowa, Zaniewski oraz Sadowski.

Do nagrody zawodnika listopada nominowani zostali:

Gałązka Damian – wypożyczony z Chojniczanki Chojnice zawodnik wniósł świeżość na skrzydła ŁKSu 1926 Łomża. Kolejna nominacja na zawodnika miesiąca świadczy, że Damian przygodę w Łomży traktuje jak najbardziej poważnie.

Maćkowski Rafał – 4 bramki w 3 meczach (w tym hattrick) świadczą o znakomitej formie Naszego kapitana. Brawo Rafał!

Malinowski Maciej – kolejna bramka oraz solidna postawa w obronie pokazuje, że Malinowski świetnie realizuje zarówno defensywne jak i ofensywne zadania.

Sadowski Michał – powiedzieć, że Sadowski wyróżnił się w listopadzie jedną bramką to to samo co nic nie powiedzieć. Michał walczył i asystował przy bramkach kolegów.

Świderski Marcin – pomimo młodego wieku rządzi i dzieli w środku boiska. Marcinowi czasami jeszcze brakuje doświadczenia, ale jego obecna postawa dobrze prognozuje na przyszłość.

Tradycyjnie głosy można oddawać w ankiecie na stronie głównej! Głosowanie potrwa do północy 30 listopada! Na zwycięzce czeka nagroda ufundowana przez SHE Sport.