Newsy

Grad goli w Ełku

Wysokie zwycięstwo zanotował Łomżyński Klub Sportowy w piątkowym sparingu z Mazurem Ełk. Nasi zawodnicy zdemolowali swoich rywali aplikując im aż jedenaście bramek.

ŁKS przystąpił do potyczki z długą listą nieobecnych zawodników. Do Ełku nie pojechali m.in. Daniel Kacprzyk, Reinaldo Melao, Patryk Szymański, Rafał Maćkowski, Konrad Kamienowski, Kacper Poreda, Krystian Pawczyński.

Swoją szansę otrzymali więc zmiennicy i trzeba powiedzieć, że sprawili się całkiem dobrze. Niemal całą drugą połowę na środku obrony rozegrał 15-letni Łukasz Sychowicz. Szansę w drugiej części spotkania otrzymali także Marek Nowakowski i Julian Wrotniak.

Poza wysokim wynikiem cieszy także determinacja i ambicja zawodników przez 90 minut spotkania. Pomimo kolejnych zdobywanych goli, nasz zespół dążył do kolejnych trafień chcąc pokazać się z jak najlepszej strony przed trenerami.

Kolejne spotkanie kontrolne już w najbliższą sobotę. Tym razem poprzeczka powędruję już na prawdę wysoko. Zmierzymy się z liderem III-ligi Legionovią Legionowo, która zmierza po awans do II ligi. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 12.00 na boisku rywala.

Nie odbędzie się zaplanowany na środę sparing z Puszczą Hajnówka, został on przeniesiony na 12 lutego. Tego dnia rozegramy w Łomży dwa sparingi. O godzinie 10. zmierzymy się z Wissą Szczuczyn, o 12.00 z Puszczą Hajnówka.

Mazur Ełk – ŁKS Łomża 0:11 (0:5).

gole: Koc 17′,31′,33′,36′, Korzeniecki 27′, Xahne Reid 51′, Brzozowski 55′, zaw.testowany 58′, Walczak 72′, Wrotniak 79′,81′.

ŁKS: Timashkov(46′ Hremza) – Sokołowski (60′ Nowakowski), Kadłubowski(48′ Sychowicz), Dobrowolski, zaw.testowany – zaw.testowany, Walczak, Korzeniecki (60′ Wrotniak) – zaw. testowany, Koc(46′ Brzozowski), Xahne Reid.