Newsy

Gramy z Granicą – dopinguj ŁKS 1926 i wygraj bilety na mecz reprezentacji

Jutro o godzinie 16. na Stadionie Miejskim w Łomży w spotkaniu 11. kolejki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej ŁKS 1926 Łomża podejmować będzie Granicę Kętrzyn. Rywale prowadzeni przez znanego w regionie szkoleniowca Mirosława Millera to beniaminek III ligi. Jak na razie wydaje się, że jest to dla nich jednak zbyt wysoki poziom bowiem Granica jako jedyny zespół w rozgrywkach nie odniósł jeszcze zwycięstwa i z zaledwie jednym punktem zamyka ligową stawkę. Na domiar złego w środę zespół z Kętrzyna odpadł z rozgrywek o Okręgowy Puchar Polski co z pewnością nie podniesie morale u Naszych najbliższych gości. Jedyna zdobycz punktowa, jak do tej pory to remis 1:1 na własnym boisku z Wissą Szczuczyn. W ostatniej kolejce przyszła natomiast porażka przed własną publicznością 3:5 z Sokołem Ostróda i trzeba przyznać, że zwycięstwo to nie przyszło faworytom do wygrania ligi łatwo. Dlatego też Nasz zespół powinien wyciągnąć z tego spotkania wnioski i w pełni skoncentrowany wyjść jutro na murawę pokazując swoją zdecydowaną wyższość nad rywalem – nikt w Łomży innego scenariusza nie bierze pod uwagę.
Zachęcamy wszystkich sympatyków ŁKS -u do wsparcia jutro naszych piłkarzy. Przygotowaliśmy też drobną niespodziankę. Spośród kibiców, którzy wybiorą się jutro na stadion rozlosujemy 5 biletów na mecz reprezentacji Polski i Słowenii, który za nieco ponad tydzień odbędzie się w Łomży.

ŁKS 1926 Łomża – Granica Kętrzyn
3.10.2015 – godz. 16.00
Stadion Miejski w Łomży