Newsy

Gramy ze Startem Działdowo…zwycięstwo to obowiązek!

W 7. kolejce III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej ŁKS 1926 Łomża podejmie jutro na Stadionie Miejskim w Łomży zamykający tabelę Start Działdowo. Goście poprzedni sezon zakończyli na przedostatnim 17. miejscu i obecny sezon powinni rozgrywać w IV lidze. Nie stało się tak, ponieważ z awansu zrezygnował zespół KS Michałowo, a będący w końcowej tabeli wyżej od Startu Dąb Dąbrowa Białostocka nie wyraził chęci pozostania na poziomie III ligi. Jak na razie nasi jutrzejsi rywale zamykają ligową stawkę nie odnosząc jeszcze zwycięstwa, remisując w jednym meczu i ponosząc pięć porażek. Bilans bramkowy 1:24. Na dorobek punktowy i bramkowy złożyły się następujące wyniki: 0:3 z Olimpią Elbląg, 0:7 ze Zniczem Biała Piska, 0:7 z Romintą Gołdap, 0:1 z MKS Korsze, 0:5 z Sokołem Ostróda i 1:1 z KS Wasilków. Jak widać w jutrzejszym spotkaniu ŁKS 1926 wydaje się być zdecydowanym faworytem i oczekiwać należy pewnego zwycięstwa naszego zespołu. Nie możemy oczywiście zlekceważyć zespołu z Działdowa, tylko podejść do rywali z należytym szacunkiem pokazując na boisku determinację, ambicję i wolę walki. Zwycięstwo pozwoli zbliżyć się nam na 3 punkty do trzeciego w tabeli MKS-u Ełk. Początek spotkania o godzinie 17.