Newsy

Grupa PGE kolejny rok wspiera młodych piłkarzy

Grupa PGE przez kolejny rok sponsorem Łomżyńskiej Akademii Piłki Nożnej!

Akademia szkoli dzieci i młodzież w wieku od 8 do 12 lat. Pod swoją opieką ma blisko 80 młodych pasjonatów piłki nożnej, którzy rywalizują w rozgrywkach młodzieżowych w pięciu zespołach, w tym jednym dziewczęcym. Akademia od września 2020 roku kontynuuje prace Akademii Młodych Orłów prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jej zadaniem jest zapewnienie treningów oraz wspieranie rozwoju młodych talentów. Dzięki wsparciu Grupy PGE adepci futbolu nadal będą doskonalić swoje piłkarskie umiejętności w profesjonalnych warunkach. W ubiegłym roku młodzi piłkarze z Łomży brali udział m.in. w Święcie Piłki Nożnej na PGE Narodowym, gdzie odbył się turniej dla wszystkich akademii piłkarskich wspieranych przez Polską Grupę Energetyczną. Rywalizacja „w domu” piłkarskiej reprezentacji Polski była dla naszej młodzieży niewątpliwie wielkim przeżyciem.

Współpraca odbywa się w ramach programu #PGEJunior. ⚽️🔥👍

Serdecznie dziękujemy Grupie PGE za zastrzyk energii dla młodych adeptów piłki nożnej w Łomży.