Newsy

Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem ŁKS-u 1926 Łomża

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że z dniem dzisiejszym nowym sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 został Hexa Bank Spółdzielczy. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2016/17.

Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 01.10.1968 r., tworzy go ponad 2000 członków. Jest w 100% polskim bankiem, zrzeszonym w Grupie BPS S.A.. Bank posiada 8 placówek: Centrala w Piątnicy Poduchownej, dwa oddziały w Białymstoku, Oddział, Filę oraz Punkt Obsługi Klienta w Łomży, Oddział w Stawiskach oraz Oddział w Wiźnie.

Działalności Hexa Banku przyświeca hasło: „otwieramy możliwości”, które jednoznacznie odnosi się do otwartego kształtu heksagonu widniejącego w logo banku, sygnalizując jego otwarcie na Klientów oraz odkrywanie nowych możliwości działania przy współpracy z Bankiem. Oferta Hexa Banku jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów, jednocześnie zapewniając przy tym wysoką jakość świadczonych usług.

Hexa Bank zajmuje się obsługą finansową podmiotów gospodarczych, rolników indywidualnych i gospodarstw rolnych, osób prywatnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Za swoje konsekwentne działania i bardzo dobre wyniki finansowe otrzymuje nagrody i wyróżnienia, jak choćby wygrana w konkursie „Najlepszy Bank 2015” w rankingu Gazety Bankowej.

Hexa Bank Spółdzielczy mocno angażuje się w rozwój gospodarczy i społeczno-kulturalny regionu, służąc pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom, współfinansuje wiele przedsięwzięć i prac społecznie użytecznych.

Łącząc tradycje z nowoczesnością, Hexa Bank Spółdzielczy stał się placówką uniwersalną, świadczącą usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie. Szanuje swoich Klientów i cenimy ich czas oraz ciężko zarobione pieniądze. Dlatego wszelkie formalności stara się załatwić szybko, sprawnie i profesjonalnie. Tradycja zobowiązuje. Gwarancją sukcesu jest pozytywna opinia Klientów, dlatego do każdej sprawy  Hexa Bank podchodzi indywidualnie. Przychodząc do Hexa Banku wybieracie Państwo dobry, bezpieczny, polski Bank.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sponsora: http://hexabank.pl/