Newsy

Historyczna wygrana w darmowej grze SUPERGAME JACKPOT! Gracz bogatszy o 225 tysięcy PLN

W ubiegłym tygodniu młody mężczyzna ze Śląska zyskał niespodziewany zastrzyk gotówki, grając w darmową zabawę online z typowaniem – SUPERGAME JACKPOT HD od Superbet. Zasady są proste: rejestrujesz się w aplikacji Superbet – kod promocyjny: LKS 1926, typujesz 5 dokładnych wyników bramkowych meczów i… wygrywasz, już nawet za 1 poprawną odpowiedź! Typujesz bez ryzyka, bez wkładu własnego. To jedyna taka gra u polskich bukmacherów. Grał okazjonalnie – co potwierdza, że aby dobrze się bawić i wygrywać, nie trzeba być fachowcem.

SuperGame Jackpot to darmowa gra, która polega na poprawnym wytypowaniu wyników bramkowych meczów piłkarskich w danej rundzie, odpowiadającej kolejce ligowej. Zagrać może każdy zarejestrowany online użytkownik, bez ryzyka przegranej. Główną nagrodę pieniężną zdobywa gracz, który odgadł prawidłowo wszystkie wyniki (w tym przypadku pięciu meczów). Gotówkę za poprawne wytypowanie wyników otrzymują także pozostali uczestnicy, już od jednego dobrze wytypowanego wyniku.

– Ciężko mi uwierzyć, że udało mi się wygrać taką sumę. Oczywiście bardzo chciałem trafić Jackpot i, jak pewnie każdy, typowałem wyniki kolejnych meczów z cichą nadzieją, że się uda. Jednak wiadomość o wygranej kompletnie mnie zaskoczyła – komentuje szczęśliwy zwycięzca. – Do tej pory grałem raczej okazjonalnie, za niskie stawki, a SuperGame Jackpot skusiło mnie tym, że nie wymagało żadnej wpłaty, a jedynie trochę wiedzy, intuicji, no i oczywiście szczęścia.

Mimo że w poprzedniej edycji nie padła główna wygrana (w następstwie Mini Cooper został przekazany na licytację w 30. Finale WOŚP), to społeczność grająca w SUPERGAME może czuć się zadowolona. W 64 poprzednich rundach Superbet rozdał łącznie 1 872 416 zł w gotówce i 600 000 zł w bonusach. Z kolei w samych 6 rundach Super Game Jackpot HD, do graczy trafiło już ponad 462 tys. zł. Pokaźne wygrane i prosty mechanizm typowania zachęcają kolejnych użytkowników do podjęcia wyzwania. Zwiększa się także liczba stałych graczy, którzy zamierzają rozbić Jackpot.

– SuperGame to rozrywka dla każdego, którą można podjąć za darmo i bez ryzyka. Przykład naszego ostatniego zwycięzcy pokazuje, że by wygrywać nie trzeba być fachowcem. Wystarczy zmysł obserwacji i odrobina szczęścia. Oczywiście wszystkim chcącym zgłębić tajniki sportu i typowania udostępniamy szereg narzędzi, które są cennym źródłem wiedzy w tej dziedzinie. W naszej aplikacji dostępne są zaawansowane statystyki sportowe, streaming meczów czy SuperSocial – pierwsza na rynku polskim sportowa platforma społecznościowa. SuperSocial to w pewnym sensie Facebook dla graczy, co pozwala na wspólne przeżywanie emocji sportowych, dzielenie się wiedzą, a także śledzenie typów naszych ambasadorów, do których należą takie gwiazdy jak Jerzy Dudek, Sławek Peszko, czy Jan Błachowicz – wyjaśnia Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.

Choć ostatnie wygrane z pewnością przejdą do historii, to nie koniec ogólnopolskiej gorączki typowania: do SuperGame nadal można dołączyć. W tym tygodniu pula nagród to 75 tys. PLN, w tym Jackpot – 50 tys. Jeżeli nikomu nie uda się wytypować 5 poprawnych wyników, w kolejnej rundzie Jackpot zwiększy się o kolejne 25 tys. i może rosnąć, osiągając maksymalnie 225 000 zł. Duże emocje wciąż jeszcze przed nami – w zaplanowanej na maj rundzie finałowej na zwycięzcę prócz gotówki czeka jeszcze Harley-Davidson® Pan America™ – wielozadaniowy motocykl, stworzony dla aktywnych poszukiwaczy przygód, miłośników eksploracji i dalekich wypraw.

Swoich sił w kolejnej rundzie można spróbować TUTAJ! ( https://superbet.pl/supergame )

https://www.youtube.com/watch?v=aLuxt_29mQ8

Superbet to legalny bukmacher, gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+