Newsy

Hubert Mich zawodnikiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego

21- letni obrońca Hubert Mich zawodnikiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Były zawodnik Olimpii Grudziądz, Escoli Varsovia Warszawa, a także juniorskich zespołów MKS Polonia Warszawa i Bałtyku Koszalin ma zadbać o postawę defensywną ŁKS-u w trzecioligowych rozgrywkach.

W poprzednim sezonie młody piłkarz reprezentował barwy trzecioligowej Olimpii Grudziądz, z którą, również dzięki dobrej postawie defensywy, wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Spora w tym zasługa Huberta, który w 16 ligowych występach zdobył dwa gole. Jak przyznaje, do dołączenia do biało-czerwonych przekonały go kompleks sportowy uwzględniający stadion oraz infrastrukturę towarzyszącą, w tym boiska boczne, a także ambitny plan rozwoju Klubu i rodzinna atmosfera panująca w zespole.

Dołączając do biało-czerwonej rodziny Hubert Mich planuje wnieść do łomżyńskiego zespołu dobrą grę w obronie, a także kreatywność w rozegraniu w grze ofensywnej drużyny kierowanej przez trenera Huberta Błaszczaka. W ŁKS-ie chce pokazać się z dobrej strony prezentując kibicom łomżyńskiego zespołu dobrą grę jeden na jeden w defensywie, kontrolę piłki i grę w powietrzu. Rozwijając swój piłkarski warsztat stara się podpatrywać najlepsze zachowania każdego obrońcy, ale przyznaje, że jego sportowym idolem jest Argentyńczyk Lionel Messi. Cel na zbliżający się trzecioligowy sezon? – Więcej bramek i asyst niż w Grudziądzu, a także jak najmniej straconych goli i regularna gra w podstawowym składzie – wskazuje 21-letni zawodnik.

Łomżyński Klub Sportowy stawia sobie ambitne cele w walce w trzeciej lidze, do której powraca po kilku latach nieobecności. Hubert po dniach spędzonych w zespole przyznaje, że nasz zespół stać na więcej niż trzecia liga. – Żeby zrealizować cel trzeba skupiać się na każdym najbliższym meczu – wskazuje.

Zarówno Klub jak i miasto zrobiły na Hubercie bardzo dobre wrażenie. – Miasto jest bardzo ładne. Spokojne i z fajnym klimatem. W zespole z każdym z dniem coraz lepiej poznaje zawodników, sztab szkoleniowy i zarząd. Znajdujemy wspólny język. Odbieram to bardzo pozytywnie. – mówi nabytek Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Korzystając z okazji, nowy obrońca ŁKS-u Łomża chce przywitać się z kibicami łomżyńskiego Klubu. – Proszę o Wasze liczne wsparcie w tym sezonie. Bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem! – apeluje Hubert Mich.

Witamy Huberta w naszej biało-czerwonej rodzinie i liczymy, że w Łomży pokaże pełnię swoich swoich piłkarskich umiejętności.

Do zobaczenia na Z18!