Newsy

III liga na półmetku

Rozgrywki III ligi dotarły do półmetka. Jutro ŁKS 1926 Łomża podejmie przed własną publicznością Romintę Gołdap. Po sobotniej porażce w Białej Piskiej nasi piłkarze zrobią wszystko aby przełamać niemoc i zainkasować bezcenne trzy punkty. Zespół trenera Miłoszewskiego z 29 punktami zajmuje obecnie 7. miejsce w lidze, a nasi rywale 11. gromadząc jak dotąd 20 punktów. Rominta w ostatniej serii gier po szalonym meczu uległa na własnym stadionie Sokołowi Ostróda 3:6 pomimo prowadzenie 2:0 i 3:1. Sokół zdobył sześć goli w 25 minut. W jutrzejszym meczu trener ŁKS-u powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników. Serdecznie zapraszamy na mecz i przypominamy, że przy wejściu na stadion będzie jutro serwowana grochówka. Mamy nadzieję, że ciepła porcja zupy zachęci państwa do przybycia na stadion. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13.

ŁKS 1926 Łomża – Rominta Gołdap
11.11. 2015 r. – godzina 13:00
Stadion Miejski w Łomży