Newsy

Inauguracja piłkarskiej wiosny w Łomży

W sobotę piłkarskie rozgrywki powrócą na Z18. Celem biało-czerwonych ligowe punkty, które pozwolą utrzymać się podopiecznym trenera Marcina Płuski.

SPONSOREM MECZU JEST SUSHI BISTRO.

Na początek emocjonujące starcie z liderem rozgrywek. Rywalem ŁKS-u będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz odbędzie się 2 marca o godzinie 14:00.

Po przerwie zimowej drużyny są gotowe wrócić na boisko i dostarczyć kibicom niezapomnianych chwil. ŁKS Łomża, z determinacją i wsparciem lokalnych fanów, zamierza pokazać swoje umiejętności, a także wyjść ze strefy spadkowej. Z drugiej strony, Pogoń Grodzisk również jest gotowa do walki i pragnie udowodnić, że zasługuje na fotel lidera III ligi. Ostatni mecz obu drużyn odbył się 12 sierpnia w Grodzisku Mazowieckim w ramach drugiej kolejki rozgrywek III Ligi. Drużyna ŁKS-u musiała uznać wyższość zespołu gospodarzy, mecz zakończył się wynikiem 2:0. Pogoń Grodzisk zajmuje obecnie fotel lidera III Ligi. Po pierwszej rundzie rozgrywek klub zdobył 38 punktów i zanotował bilans 11 zwycięstw, 5 remisów oraz 2 porażek. Drużyna ŁKS-u zajmuje ostatnie 18. miejsce w tabeli z 12 punktami. Bilans Łomżyńskiego zespołu to 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 12 porażek.

Nadzieję dla Łomżyńskich kibiców daje postawa w meczach sparingowych, gdzie drużyna ŁKS-u zanotowała 5 zwycięstw, 1 remis i tylko jedną porażkę z drugoligowym zespołem Olimpii Elbląg.

Zachęcamy wszystkich kibiców, miłośników piłki nożnej oraz mieszkańców Łomży i okolic do przybycia na stadion i wspólnego kibicowania naszym drużynom. Bądźcie świadkami emocji, niezapomnianych akcji i sportowego widowiska, które z pewnością dostarczy wiele radości. Liczymy na Wasze gorące wsparcie i liczne dopingowanie podczas tego wyjątkowego meczu.

Razem stworzymy niepowtarzalną atmosferę, jaką tylko kibice ŁKS Łomża potrafią stworzyć! Do zobaczenia na stadionie!

Autor: Krystian Jastrzębski