Newsy

Inauguracja sezonu w Łomży

W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Łomży – ŁKS podejmie drużynę Wissy Szczuczyn.

Spotkanie, które rozpocznie się o 17.30 zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem oba zespoły jak do tej pory nie przegrały spotkania w rozgrywkach, mając na koncie po 4 punkty.
W porównaniu z poprzednim spotkaniem grający trener Robert Speichler do dyspozycji będzie miał o jednego zawodnika więcej. W mijającym tygodniu potwierdzony do gry został Krystian Maciejuk, które dołączył do nas z Jagiellonii Białystok na zasadzie rocznego wypożyczenia i być może otrzyma szansę debiutu w w niedzielnym pojedynku.

Przypominamy, że we współpracy ze Sponsorem Głównym klubu – producentem marki „Łomża” przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich pełnoletnich sympatyków. Przy zakupie biletu lub karnetu każdy kibic otrzyma w prezencie orzeźwiający prezent. Prognozy pogody zapowiadają gorące popołudnie więc jesteśmy przekonani, że propozycja producenta piwa „Łomża” spotka się pozytywnym przyjęciem.

W przerwie meczu zapraszamy do nabycia klubowych gadżetów, m.in. szalików i szklanek do piwa.