Newsy

INCRED nowym sponsorem ŁKS 1926 Łomża!

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Łomży doszło do podpisania umowy z nowym sponsorem naszego Klubu – firmą INCRED reprezentowaną przez właściciela, Pana Tomasza Dmuchowskiego.

Firma INCRED która mieści się w Łomży przy ulicy Sikorskiego 166 lokal 1.10 zajmuje się realizowaniem i projektowaniem stron internetowych, sklepów, kampanii marketingowych (e – marketing, pozycjonowanie i social media), aplikacji mobilnych na systemy IOS, Android i Windows Phone.

Projektuje i wdraża aplikacje mobilne, a także zapewnia pomoc i obsługę w zakresie tworzenia koncepcji, strategii, promocji oraz realizacji zleceń swoich klientów. Oprócz Łomży firma ma swój oddział także w Warszawie.
Nasz nowy sponsor zajmuje się także prowadzeniem szkoleń z rozwoju osobistego oraz biznesu. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem internetowym: www.currentflow.pl.

Jak podkreśla Tomasz Dmuchowski współpraca z Łomżyńskim Klubem Sportowym 1926 jest dla Niego przyjemnością i cieszy się, że będzie mógł brać udział w budowaniu marki ŁKS – u 1926. Nie bez znaczenia w podjęciu przez Niego decyzji w sprawie zainwestowania w łomżyńską piłkę nożną miała postawa Naszych zawodników w obecnych rozgrywkach oraz działania promocyjne i wizerunkowe podejmowane przez zarząd Klubu w ostatnim czasie. Jako rodowity łomżyniak jest żywo zainteresowany rozwojem Klubu, a co wiążę się z tym bezpośrednio jeszcze lepszymi wynikami w meczach ligowych.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 gorąco dziękuję za obdarzone zaufanie. Niezmiernie cieszy Nas fakt, że tak dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma dostrzegła w ŁKS – ie 1926 potencjał sponsorki. Liczymy na długą i owocną współpracę. Wsparcie INCRED pomoże Nam z pewnością w realizacji celów postawionych przed zespołem jakim jest miejsce w ligowej czołówce. Mamy nadzieję, że niemal 90 – letnia tradycja marki ŁKS 1926 Łomża pomoże też w promowaniu firmy i przysporzy jej wielu nowych Klientów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani branżą i działalnością nowego sponsora ŁKS- u 1926 Łomża zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.incred.pl