Newsy

Incred sponsorem strategicznym Klubu!

Incred, łomżyńska firma projektująca i wdrażająca m. in. aplikacje mobilne, przedłużyła współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym stając się równocześnie jego sponsorem strategicznym.

Jesteśmy zadowoleni, iż nawiązana już wcześniej współpraca pomiędzy Incred i łomżyńskim zespołem ewoluowała na wyższy poziom. Jak podkreśla Tomasz Dmuchowski, CEO&CTO Incred, niezmiernie cieszy go fakt, że nadal będzie mógł wspierać działania sportowe ŁKSu, a jego wymierna pomoc na pewno wpłynie na budowanie marki w świecie sportowym jaką na pewno ma szanse stać się Łomżyński Klub Sportowy 1926.

Pan Tomasz Dmuchowski, jako rodowity łomżyniak, stale wspiera różnie inicjatywy lokalne i regionalne, a jego zaangażowanie w łomżyńską piłkę nożną na pewno pomoże w rozwoju Klubu jak również wpłynie na samą rozpoznawalność marki Incred.

Firma Incred pomaga klientom być bardziej widocznym i osiągać zamierzone cele poprzez projektowanie i wdrażenie stron internetowych, sklepów, portali oraz aplikacji mobilnych na platformy iOS, Android i Windows. Obsługując Klientów podchodzi do realizacji projektu kompleksowo.

Incred to zespół pasjonatów i profesjonalistów tworzących rozwiązania mobilne i internetowe. Od kilku lat pracują na sukcesy swoich Klientów. Incred zrealizował kilkaset projektów, a do ich zespołu dołączają kolejni profesjonaliści. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, szkolą się i monitorują rynek. Tym samym proponowane przez ich rozwiązania są nie tylko efektowne graficznie, ale także efektywne pod względem osiąganych celów.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 gorąco dziękuję za obdarzone zaufanie. Liczymy, że przedłużona współpraca przyniesie wymierne efekty dla obu stron.