Newsy

Informacja w sprawie meczu ŁKS – Tur

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego informuje, że od około tygodnia czynione były z Naszej strony próby przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców Tura Bielsk Podlaski, którzy mieli zjawić się w Łomży na dzisiejszym meczu.

Niestety pomimo Naszych próśb do dnia dzisiejszego (tj. 2.09.2020, godz. 10.50) nie wpłynęła do Naszego Klubu żadna lista kibiców gości autoryzowana przez Tur Bielsk Podlaski.

Wobec tego, mając na uwadze odpowiednie zabezpieczenie meczu, a także wytyczne sanitarne narzucone na organizatorów wydarzeń sportowych informujemy, że mimo Naszych chęci nie przyjmiemy w dniu dzisiejszej ewentualnej zorganizowanej grupy kibiców Tura Bielsk Podlaski.

Dodatkowo przypominamy Naszym sympatykom o kilku zasadach przed dzisiejszym spotkaniem:

– kupując bilet w kasie mamy obowiązek zasłaniania ust i nosa;
– wchodząc na obiekt dezynfekujemy ręce;
– maseczkę możemy zdjąć po zajęciu miejsca na trybunach
– zachowujemy 1,5 metra odstępu od innych osób (nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących lub opiekunów osób niepełnosprawnych)